T-SHIRT KRALLIĞI

HAKKIMIZDA

1989 yılında moda dünyasına merhaba diyen Bozcanlar Tekstil; kalite anlayışı, gelişmiş, modern ve yüksek kapasiteli iş gücü ile başta Türkiye olmak üzere Polo tarzı t-shirt ve sweet shirt üreticilerinden biri haline geldi.

T-shirt ve Sweet Shirt tasarımları ve imalatlarındaki deneyimleri ile Türkiye'nin bu alandaki temsilcisi olmayı hedefleyen Bozcanlar Tekstil, zengin koleksiyonu ile bu teoriyi ortaya koymaktadır. Ayrıca Bozcanlar Tekstil, 2013 yılında Erkek Hazır Giyim sektöründe birçok markayla yarışır nitelikte olan, tescilli markası Raymon's u yarattı.

R

aymons, dünyada T-Shirt ve Sweet Shirt modasını etkileyen uluslararası bir marka olma hedefiyle çıktığı bu yolculuğunda şıklığı kalite ile birleştirerek, eşsiz koleksiyonlar oluşturmaya devam ediyor.

Gücünü başarılı bir ekip ve yılların deneyiminden alan marka, iş hayatı da dâhil, günün farklı zaman dilimlerinde onunla yaşayarak güncel tasarımlar yaratıyor.

Ruhunda yer alan zengin koleksiyonları ve kalite anlayışı ile "uygun fiyata lüks" stratejisini birleştiren Raymons, polo tarzı t-shirt ve sweet shirt'lerin yanı sıra koleksiyonuna eklediği triko kazaklarını, günümüz modern erkeğinin beğenisine sunuyor.

ÖZEL ETİKET

1989 yılında kurulan Bozcanlar Tekstil, kurulduğu günden bugüne koşulsuz kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek bir çok markaya ve mağazaya kendi etiketi ile üretim yapmıştır.

Üretim kapasitesini her geçen gün daha da artıran Bozcanlar Tekstil, Ringel Süprem, Ringel Pike, Ringel Süprem LYC, Pamuk Pike LYC, Pamuk Süprem, Pamuk Selanik, Örgü Erkek T-shirt ve Sweat Shirt konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile başta Türkiye olmak üzere pek çok dünya pazarına üretim yapmaktadır.

Başarının sırrının kullanın kumaşın kalitesi ve profesyonel iş gücüne dayandığını önemle vurgulamaktadır.